RN732BTTD5301A25
MFR.Part #
RN732BTTD5301A25
JLCPCB Part #
C4016604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS