RN732BTTD5300F50
MFR.Part #
RN732BTTD5300F50
JLCPCB Part #
C4282044
Description
-55℃~+155℃ 125mW 530Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS