RN732BTTD5300F100
MFR.Part #
RN732BTTD5300F100
JLCPCB Part #
C4079065
Description
-55℃~+155℃ 125mW 530Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS