RN732BTTD51R1D50
MFR.Part #
RN732BTTD51R1D50
JLCPCB Part #
C4252136
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS