RN732BTTD51R1B50
MFR.Part #
RN732BTTD51R1B50
JLCPCB Part #
C4096392
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS