RN732BTTD5173F100
MFR.Part #
RN732BTTD5173F100
JLCPCB Part #
C4275232
Description
-55℃~+155℃ 125mW 517kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS