RN732BTTD5172F100
MFR.Part #
RN732BTTD5172F100
JLCPCB Part #
C4229187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS