RN732BTTD5172D50
MFR.Part #
RN732BTTD5172D50
JLCPCB Part #
C3956634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS