RN732BTTD5172B50
MFR.Part #
RN732BTTD5172B50
JLCPCB Part #
C4267239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS