RN732BTTD5172B25
MFR.Part #
RN732BTTD5172B25
JLCPCB Part #
C3969006
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS