RN732BTTD5171F100
MFR.Part #
RN732BTTD5171F100
JLCPCB Part #
C4196219
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.17kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS