RN732BTTD5171B50
MFR.Part #
RN732BTTD5171B50
JLCPCB Part #
C4258597
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.17kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS