RN732BTTD5171A10
MFR.Part #
RN732BTTD5171A10
JLCPCB Part #
C4252451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.17kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS