RN732BTTD5170C10
MFR.Part #
RN732BTTD5170C10
JLCPCB Part #
C4005117
Description
-55℃~+155℃ 125mW 517Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS