RN732BTTD5112D10
MFR.Part #
RN732BTTD5112D10
JLCPCB Part #
C3997096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS