RN732BTTD5111F25
MFR.Part #
RN732BTTD5111F25
JLCPCB Part #
C4191123
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS