RN732BTTD5111B25
MFR.Part #
RN732BTTD5111B25
JLCPCB Part #
C4099944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS