RN732BTTD5110F10
MFR.Part #
RN732BTTD5110F10
JLCPCB Part #
C6195774
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS