RN732BTTD5103F25
MFR.Part #
RN732BTTD5103F25
JLCPCB Part #
C7293092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS