RN732BTTD5103D100
MFR.Part #
RN732BTTD5103D100
JLCPCB Part #
C4234572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS