RN732BTTD5101A05
MFR.Part #
RN732BTTD5101A05
JLCPCB Part #
C4082408
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS