RN732BTTD5100F25
MFR.Part #
RN732BTTD5100F25
JLCPCB Part #
C4218187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS