RN732BTTD50R5D50
MFR.Part #
RN732BTTD50R5D50
JLCPCB Part #
C4137801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS