RN732BTTD5052F10
MFR.Part #
RN732BTTD5052F10
JLCPCB Part #
C4347449
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS