RN732BTTD5052D50
MFR.Part #
RN732BTTD5052D50
JLCPCB Part #
C4160575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS