RN732BTTD4993F50
MFR.Part #
RN732BTTD4993F50
JLCPCB Part #
C4172549
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS