RN732BTTD4991D10
MFR.Part #
RN732BTTD4991D10
JLCPCB Part #
C4238621
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS