RN732BTTD4990F25
MFR.Part #
RN732BTTD4990F25
JLCPCB Part #
C4132240
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS