RN732BTTD4990F10
MFR.Part #
RN732BTTD4990F10
JLCPCB Part #
C4165565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS