RN732BTTD4932F50
MFR.Part #
RN732BTTD4932F50
JLCPCB Part #
C7348277
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS