RN732BTTD4931A25
MFR.Part #
RN732BTTD4931A25
JLCPCB Part #
C4015371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS