RN732BTTD4931A05
MFR.Part #
RN732BTTD4931A05
JLCPCB Part #
C4050287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS