RN732BTTD4930F100
MFR.Part #
RN732BTTD4930F100
JLCPCB Part #
C3941606
Description
-55℃~+155℃ 125mW 493Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS