RN732BTTD48R7F25
MFR.Part #
RN732BTTD48R7F25
JLCPCB Part #
C4109817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS