RN732BTTD48R7D100
MFR.Part #
RN732BTTD48R7D100
JLCPCB Part #
C4247023
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS