RN732BTTD48R1B50
MFR.Part #
RN732BTTD48R1B50
JLCPCB Part #
C4275472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS