RN732BTTD4872B25
MFR.Part #
RN732BTTD4872B25
JLCPCB Part #
C4179156
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS