RN732BTTD4872B10
MFR.Part #
RN732BTTD4872B10
JLCPCB Part #
C4262796
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS