RN732BTTD4871D25
MFR.Part #
RN732BTTD4871D25
JLCPCB Part #
C3971933
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS