RN732BTTD4871C25
MFR.Part #
RN732BTTD4871C25
JLCPCB Part #
C4318083
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS