RN732BTTD4871B50
MFR.Part #
RN732BTTD4871B50
JLCPCB Part #
C7293088
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS