RN732BTTD4871B10
MFR.Part #
RN732BTTD4871B10
JLCPCB Part #
C4194696
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS