RN732BTTD4870F50
MFR.Part #
RN732BTTD4870F50
JLCPCB Part #
C4074403
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS