RN732BTTD4870C50
MFR.Part #
RN732BTTD4870C50
JLCPCB Part #
C4196398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS