RN732BTTD4813F25
MFR.Part #
RN732BTTD4813F25
JLCPCB Part #
C3995030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS