RN732BTTD4813C50
MFR.Part #
RN732BTTD4813C50
JLCPCB Part #
C4115395
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS