RN732BTTD4812B10
MFR.Part #
RN732BTTD4812B10
JLCPCB Part #
C4325176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS