RN732BTTD4811D100
MFR.Part #
RN732BTTD4811D100
JLCPCB Part #
C4232939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS