RN732BTTD4811B25
MFR.Part #
RN732BTTD4811B25
JLCPCB Part #
C3949768
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS