RN732BTTD4810A25
MFR.Part #
RN732BTTD4810A25
JLCPCB Part #
C4112610
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS